Referencje

Kompleksowo
Referencje Referencje - Eventy

Referencje - Eventy

Zorganizowaliśmy Eventy dla mnóstwa firm i podmiotów, zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio wykonanych prac oraz referencjami otrzymanymi od naszych klientów!
Czytaj więcej
Profesjonalnie
Referencje Referencje - Catering

Referencje - Catering

Nie da się zrobić wyjątkowego cateringu z niewyjątkowych składników. Dlatego nie tylko w kuchni, ale i podczas organizacji cateringu priorytetem jest dla nas to by cały proces zapewnienia Państwu żywienia był na najwyższym poziomie. Świadczą o tym opinie naszych klientów.
Czytaj więcej
Profesjonalnie
Referencje Referencje - Imprezy Masowe

Referencje - Imprezy Masowe

Wyjątkowym typem Eventu jest wydarzenie masowe. Nie sztuką jest zorganizować imprezę dla 100 osób dla restauracji. Sztuka to zorganizować wydarzenie dla tysięcy osób i ich nie zawieźć. Staramy się to robić najlepiej jak potrafimy i posiadamy w tym ogromne doświadczenie. Poznaj opinię naszych klientów, którym mieliśmy przyjemność zrealizować tego typu wydarzenie. Dziękujemy za zaufanie.
Czytaj więcej

Stawiamy na profesjonalizm!

Usługi na najwyższym poziomie!

Eventy

Realizując obsługę eventów korzystamy nie tylko ze swojego sprzętu w skład którego wchodzą m.in. hale namiotowe, komplety ławo-stołów, grille, parasole, rollbary i inne, lecz również współpracujemy z firmami fachowymi z którymi dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu na rynku zbudowaliśmy prawdziwie partnerskie, nie podwykonawcze relacje zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę.

Catering

Organizując catering stawiamy przede wszystkim na jakość produktów z których przygotowujemy dania z naszego bogatego menu dzięki któremu jesteśmy w stanie zadowolić każde podniebienie. Dzięki profesjonalnemu zespołowi pracowników przygotowane przez na potrawy trafiają na stoły naszych Klientów świeże oraz gorące. Wchodząc naprzeciw wymaganiom Klienta przygotowujemy naszą ofertę cateringową kompleksowo, od odpowiedniej oprawy stołu po doskonałej jakości serwis kelnerski. 

Wynajem sprzętu

Oferujemy również wynajem naszego sprzętu . W ofercie posiadamy ponad 1000 m2 modułowych hal namiotowych wraz z podłogą oraz oświetleniem, rollbary, ławo-stoły, parasole i wiele innych. Każdą hale namiotową dostosowujemy wielkością oraz wyposażeniem do wymagań Klienta indywidualnie. Wszystko transportujemy, rozkładamy oraz składamy według preferencji oraz wcześniejszych ustaleń Klienta.

 

Skontaktuj się z nami.

Nie czekaj, zarezerwuj termin!

Telefonicznie

Pracujemy pon. - pt.: 8:00-16:00

Rezerwacje noclegów
pon. - ndz.: 8:00-20:00

Napisz maila

Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe lub oddzwonimy!

Odwiedź nas

Stary-Dwór zlokalizowany jest w Żywcu. Posiadamy również obiekt "4 Pory roku" w Węgierskiej-Górce.

Świetny dojazd, bezpłatny parking dla klientów

Design & programming: CGTank