O obiekcie

Poznaj nasz obiekt, pomieszczenia które możemy Ci udostępnić

Stary Dwór, Papiernia Żywiecka.

Tworząc to miejsce naszym priorytetem było zbudowanie obiektu, który jest kompleksowy, dzięki czemu wszystko czego Państwo potrzebują - jest na miejscu. Udostępniamy Państwu 4 sale (2 duże, 2 mniejsze), restauracje oraz bazę noclegową. Kluczowa dla nas jest jakość oferowanych usług. Posiadamy doświadczenie 
oraz wykwalifikowany personel współpracujący z firmą od jej powstania. Osoby zarządzające posiadają kwalifikacje gastronomiczne, przez co potrafimy dopasować ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań finansowych na takim poziomie jakiego Państwo oczekują od profesjonalnej obsługi.

Dwie imprezy jednocześnie

Istnieje możliwość organizowania dwóch dużych imprez równocześnie na obu salach bankietowych, bowiem posiadają one różne wyjścia i są przedzielone kondygnacją. Każda 
z kondygnacji posiada własne zaplecze sanitarne, na poziomie zerowym sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Cały obiekt jest wyposażony w bezprzewodową sieć internetową dostępną dla wszystkich Gości.

Wesela, imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe.

U nas można zorganizować nie tylko imprezę okolicznościową, ale również spotkanie biznesowe, sympozja, wykłady, szkolenia, pokazy. Spokojna okolica daleka od zgiełku sprzyja organizacji tego typu spotkań.

Do zagospodarowania posiadamy również parking, na którym możemy przygotować imprezę plenerową pod własnymi namiotami.

Sala bankietowa (dolna)

Dla około 120 osób (w ustawieniu siedzącym przy stołach). Świetnie sprawdzi się jako sala weselna. Idealna na bankiet, przyjęcie weselne bądź inne wydarzenie okolicznościowe.

zobacz

Sala bankietowa (górna)

Mieszcząca do 240 osób tradycyjnie przy stołach. Możliwość pomieszczenia nawet 400 osób w ustawieniu kinowym. Idealna na większy bankiet, spore przyjęcie weselne.

zobacz

2 mniejsze sale

Każda z nich pomieści od 40 osób w konfiguracji przy stołach. Znakomite na potrzeby mniejszych wydarzeń i okoliczności w skromniejszym gronie, jak imprezy komunijne czy też wydarzenia firmowe.

Restauracja z duszą.

Idealne miejsce nie tylko dla gości, ale i wszystkich osób pragnących skosztować tradycyjnej Polskiej Kuchni w niepowtarzalnej atmosferze miejsca zabydkowego i niezwykle klimatycznego. Takim miejscem niewątpliwie jest Stary Dwór, który niegdyś stanowił część zabudowań Żywieckiej Fabryki Papieru powstały w 1833 r. Nie potrzebuje ono dodatkowej oprawy ponieważ samo w sobie jest niebanalne.

Pokoje / Noclegi

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 4 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje czteroosobowe 
oraz apartament małżeński z prywatnym jacuzzi. Każdy wyposażony we własne łazienki z kabinami prysznicowymi. Cały obiekt posiada dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej. W cenie noclegu śniadanie, internet bezprzewodowy, parking.

Parking oraz dojazd

Oprócz pojemnego parkingu, który udostępniamy dla wszystkich naszych klientów 24 godziny na dobę dysponujemy także nową drogą dojazdową. Dojazd pod same drzwi jeszcze nigdy nie był tak wygodny jak dziś. Staraliśmy się wszystko zrealizować tak by udogodnienia te pozytywnie wpłynęły na komfort korzystania z naszego obiektu.

Sala bankietowa (dolna)

Sala bankietowa (górna)

Restauracja

Mniejsza sala