Imprezy firmowe w Starym Dworze

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Impreza firmowa w Starym Dworze

Specjalizujemy się w organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i innych eventów firmowych. Niezależnie od celu spotkania, liczby gości oraz długości pobytu, przygotujemy dla Państwa odpowiednio dobrane
i wyposażone sale, menu z uwzględnieniem wymogów programu, względów dietetycznych i budżetu, a nasze doświadczenie oraz rzetelność zagwarantują jakość wykonywanych usług.

Integracje

Sposób na dobry zespół: zabawa, rozrywka, odpoczynek – to wszystko zapewniamy w naszej ofercie dla firm, które z myślą o swoich pracownikach organizują tego typu wyjazdy. Zapewniamy, że będziecie Państwo doskonale się bawić, a odrobina rywalizacji i współzawodnictwa
z pewnością przełoży się na poprawę wydajności pracowników.

Udostępniamy:

  • rzutnik multimedialny,
  • ekran,
  • flipchart,
  • nagłośnienie,
  • mikrofon bezprzewodowy

Do zagospodarowania posiadamy również parking, na którym możemy przygotować imprezę plenerową pod własnymi namiotami.

Wieloletnie doświadczenie

Z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy oraz samorządy. Posiadamy doświadczenie 
w organizacji zarówno małych – kameralnych imprez, jak i dużych kilkutysięcznych pikników firmowych.

Jakość i elastyczność.

Posiadamy wykwalifikowany personel współpracujący z firmą od jej powstania. Osoby zarządzające posiadają kwalifikacje gastronomiczne, przez co potrafimy dopasować ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań finansowych.

Istnieje możliwość organizowania dwóch dużych imprez równocześnie na obu salach bankietowych, bowiem posiadają one różne wyjścia i są przedzielone kondygnacją. Każda 
z kondygnacji posiada własne zaplecze sanitarne, na poziomie zerowym sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Cały obiekt jest wyposażony w bezprzewodową sieć internetową dostępną dla wszystkich Gości.

Wyjątkowe jedzenie

Na żadnym evencie firmowym nie może zabraknąć wspaniałego jedzenia. Dołożyliśmy wszelkich starań by nasza kadra odpowiedzialna za przygotowanie Państwa spotkania w zakresie obsługi gastronomicznej miała nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale i pasję. Wyszukane menu, świeżość oraz starannie przygotowane potrawy to wszystko znajdzie się na stołach i talerzach naszych Gości gwarantując tym samym udaną imprezę.

Menu konfigurowane indywidualnie

Każdą grupę obsługiwanych gości traktujemy wyjątkowo i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne wymagania kulinarne, dlatego organizując swoje wydarzenie firmowe w Starym Dworze nie musicie się Państwo martwić o tę kwestie. Wśród gości są weganie, wegetarianie? To żaden kłopot. Pomożemy Państwu we wszystkim, zapewniając takie menu by wyjść na przeciw oczekiwaniom co do serwowanych dań.

Najwyższa jakość produktów

Nie da się zrobić wyjątkowego dania
z niewyjątkowych składników. Dlatego w kuchni priorytetem jest dla nas to by wszelkie produkty, z których powstają dania serwowane na Państwa przyjęciu były absolutnie świeże i najwyższej jakości, która jest dla nas najważniejsza. Wybierając naszą kuchnię macie Państwo gwarancje smacznego
i zdrowego jedzenia.

Baza noclegowa oraz Restauracja

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja eventu firmowego to spore przedsięwzięcie logistyczne i chcąc wyjść na przeciw stworzyliśmy kompleksowo nasz obiekt.

Jesteśmy do dyspozycji również po przyjęciu.

Prócz sal konferencyjnych i zaplecza gastronomicznego udostępniamy Państwu pokoje gdzie już po imprezie będą Państwo mogli wypocząć oraz restauracje dla Gości dzięki czemu każdy będzie mógł zjeść śniadanie, obiad itp.

Komfortowy nocleg, dogone miejsce i dojazd.

Każdy z oferowanych przez nas pokoi posiada własną łazienkę, dostęp do Wi-Fi. Dla gości udostępniamy również całodobowo parking z komfortowym dojazdem. Miejsce jest również dogodnie położone dzięki czemu wszędzie mają Państwo blisko.

Chcesz zorganizować u nas impręze firmową?

Skontaktuj się z nami!