Catering

Poznaj naszą ofertę cateringową

Wyjątkowe jedzenie

Zamawiając catering klient oczekuje nie tylko tego, że wszystko będzie szybko, sprawnie i na czas, ale także najwyższej jakości jedzenia. Rozumiemy to doskonale dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by nasza kadra odpowiedzialna za jedzenie posiadała nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale i pasję. Niepowtarzanlne jedzenie, wspaniały smak, świeżość oraz staranne przygotowanie. Wszystko to znajdzie się na Państwa stołach.

Zapewniamy najlepszy catering dla firm na: konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, przyjęcia koktajlowe – finger food, kanapki i tartinki dekoracyjne
przerwy lunchowe, serwisy kawowe, posiłki regeneracyjne oraz rodzinny na:
chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, rocznice, przyjęcia świąteczne.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę cateringową zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zróżnicowane i odpowiednio dopasowane do każdej okazji menu cateringowe to nasz wyróżnik na rynku.

Menu konfigurowane indywidualnie

Każdą grupę obsługiwanych gości traktujemy wyjątkowo i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne wymagania kulinarne dlatego zamawiając catering u nas nie musisz się martwić o tę kwestie. Pomożemy Wam we wszystkim, zapewniając takie menu by wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom co do serwowanego jedzenia. Każdorazowo menu jest omawiane i przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni, tak aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Stawiamy na jakość i zadowolenie Klienta, który jest dla nas najważniejszy.

Najwyższa jakość produktów

Nie da się zrobić wyjątkowego dania z niewyjątkowych składników. Dlatego w kuchni priorytetem jest dla nas to by wszelkie produkty, z których powstają dania serwowane na Waszym przyjęciu weselnym były absolutnie świeże i najwyższej jakości. Wszystkie wędliny podawane na stół są pochodzenia swojskiego. Jakość jest dla nas najważniejsza dlatego nie pozwalamy sobie serwować żadnych tanich wędlin i innych tanich czy zleżałych produktów. Wybierając naszą kuchnie masz gwarancje, że zjesz smacznie i zdrowo.

Chcesz skorzystać z naszej oferty cateringowej?

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie skrojoną dla Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!